Co dalej z Tesco na Pomorzanach?

Jak już wiecie marka Tesco zniknie naszego kraju niebawem, a nowym właścicielem będzie Sailing Group – właściciel popularnej sieci handlowej Netto. Firma swoją ekspansją przybliży się ilością sklepów z popularnymi sieciami w.w branży.

Transakcja zawarta między Netto Polska a Tesco warta jest blisko 900 milionów złotych. Zakłada ona przejęcie blisko 300 kompaktowych marketów Tesco, które w ciągu 18 miesięcy przejdą rebranding i będą działać pod marką Netto w standardzie 3.0.

Co z Tesco na Pomorzanach?

W umowie pominięto jednak największe markety Tesco w Polsce, w tym ten zlokalizowany na Pomorzanach w Szczecinie. Market przy ul. Milczańskiej zostanie najprawdopodobniej sprzedany developerom lub innej sieci.

Jak informuje magazyn Business Insider Polska, blisko 20 hipermarketów Tesco, w tym obiekt na Pomorzanach, ma zostać sprzedanych innemu podmiotowi niż Netto Polska.

Biuro prasowe Tesco Polska odpowiadając na naszą wiadomość odpowiedziało, iż w stosunku do sklepów nieobjętych transakcją, ich sytuacja może się różnić się w zależności od lokalizacji.

Foto: jeciku

Podziel się tym wpisem:
Mieszkam na Pomorzanach. Warszawiak - z wyboru Szczecinian. Mieszkam na Pomorzanach, robię masę zdjęć i opisuję jak dzień po dniu zmienia się nasza dzielnica.

Related Posts

ul. Kolumba jednokierunkowa. Komunikacja zastępcza na trasie linii 6.

Od 8 stycznia 2022 roku na kierowców czekają kolejne utrudnienia. Pasażerów linii 6 czeka przesiadka w autobus 806 który na czas torowej rewolucji będzie jeździł objazdem. Zmiana ta wymuszona jest remontem torowiska tramwajowej szóstki.

Podziel się tym wpisem:

Kolejne zmiany w związku z torową rewolucją w Szczecinie.

Kolejny etap przebudowy torowisk. Od dnia 8.01.2022 zostanie wstrzymany ruch tramwajowy: Wyszyńskiego – Kolumba – Pomorzany.

Podziel się tym wpisem:

Torowa rewolucja na Pomorzanach

Przebudowa torowisk w Szczecinie nabiera rozpędu. Świadczą o tym m.in. tablice z przeprosinami, które stawia miasto wzdłuż al. Powstańców wielkopolskich i ul. Kolumba.

Podziel się tym wpisem:

Odrzucone projekty w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok.

Właśnie zakończyło się głosowanie w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. W tym roku na Pomorzanach zgłoszono 7 projektów, z których do ścisłego finału zakwalifikowało się tylko dwa. W sumie wybór mieliśmy spośród 114 projektów, które znajdą się na liście do glosowania (23 ogólnomiejskie, 91 lokalnych).

Podziel się tym wpisem:
Autobus

ZDiTM zmieni numerację linii międzygminnych w tym linii 70.

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego porządkuje numeracje linii autobusowych kursujących po za Szczecin. Numeracja ma wskazywać, które gminy są obsługiwane daną linią. Takie rozwiązania są już w Poznaniu czy Warszawie.

Podziel się tym wpisem:

SBO 2022: Na co głosować na Pomorzanach?

Rozpoczęło się głosowanie w kolejnej już edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. W tym roku mieszkańcy Szczecina będą mogli wybierać spośród 114 projektów, które znajdą się na liście do glosowania (23 ogólnomiejskie, 91 lokalnych).

Podziel się tym wpisem:
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x