Miejsca

Przeczytaj wszystko

Kim były postacie z muralu przy Chmielewskiego?

Maria Curie-Skłodowska, Ignacy Mościcki i kilka innych ważnych postaci zasłużonych dla polskiej nauki, a także widoki znanych obiektów – to …

Komunikacja miejska

Przeczytaj wszystko

Korekty rozkładów w dobie coronawirusa

Po analizie wcześniejszych zmian i obecnej sytuacji związanej z napełnieniem pojazdów komunikacji miejskiej miasto wprowadza na bieżąco korekty w rozkładach …

SBO2019: Głosowanie w BudżetoBusie na Pomorzanach.

Od dziś do piątku 12 października 2018 r. potrwa głosowanie na projekty, które zostały zakwalifikowane na listę do głosowania Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. W tym roku można wybierać spośród 111 projektów.

Jak co roku, miasto przygotowało możliwość głosowania także w specjalnym autobusie, którego spotkać będziemy mogli, na ulicach miasta.

W tym roku mobilny punkt do głosowania będzie dostępny na Pomorzanach już 30 września (niedziela) podczas Szczecińskiego Bazarug Smakoszy (orientacyjne godziny: 12-14). Następnie spotkamy go w Atrium Molo na parkingu w godzinach 14-16 i w okolicach Biedronki na ul. Milczańskiej (16-18).

Niezdecydowani będą mogli zagłosować jeszcze 3 października (środa) przy Tesco na ul. Milczańskiej i 10 października (środa) w godzinach 14-16 przy pętli na Pomorzanach (parking Netto).

źródło: Materiały prasowe miasta; foto: wiadomosci.szczecin.eu

Przeczytaj także:  Ruszył nabór wniosków do SBO w 2019 roku.
Czytaj także:
Od 28 września do 12 października 2018 r. potrwa głosowanie…