Szczeciński Bazar Rozmaitości po raz drugi w Off-Marinie

Po raz drugi w postindustrialnej Off Marinie na Pomorzanach odbędzie się Szczeciński Bazar Rozmaitości. Organizator zaprosił jeszcze więcej wystawców, nowe food trucki, a na dwa dni przed wydarzeniem można wybrać się na nocne kino belgijskiego reżysera – Felixa Van Groeningena.

Dzięki współpracy ze szczecińską Akademią Sztuki, zostanie przygotuje autorski showroom. Swój debiut podczas bazaru będą mieli również niektórzy wystawcy: Cuda Celestyny, która jest ekspertką w dziedzinie racjonalnego żywienia, Cherry Tree z całą gamą soków tłoczonych na zimno, syropów i konfitur czy stanowisko z indywidualną biżuterią.

Szczeciński Bazar Rozmaitości to połączenie ekobazaru, kiermaszu designerskiego rękodzieła, zlotu food trucków, giełdy winyli i jadłodzielni. Podczas wydarzenia można też wymienić się książkami lub odpocząć w strefie chilloutu.

Podczas niedzielnego bazaru nie będzie pchlego targu, a swoje winylowe kolekcje wystawią głównie szczecińscy kolekcjonerzy. Warto też wspomnieć o inicjatywie kina nocnego we wnętrzu Off Mariny – projekcja filmu „Belgica” zaplanowana jest na piątek, 9 czerwca. Bramy zostaną otwarte przed projekcją, o godzinie 21:00, a wstęp będzie kosztował 10 zł.

Szczeciński Bazar Rozmaitości już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca, w godz. 10:00 – 18:00 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18. Dojazd tramwajami 3 i 6.

foto: materiały organizatora

O autorze:

Podziel się tym wpisem:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x