Szczeciński Bazar Rozmaitości po raz drugi w Off-Marinie

Po raz drugi w postindustrialnej Off Marinie na Pomorzanach odbędzie się Szczeciński Bazar Rozmaitości. Organizator zaprosił jeszcze więcej wystawców, nowe food trucki, a na dwa dni przed wydarzeniem można wybrać się na nocne kino belgijskiego reżysera – Felixa Van Groeningena.

Dzięki współpracy ze szczecińską Akademią Sztuki, zostanie przygotuje autorski showroom. Swój debiut podczas bazaru będą mieli również niektórzy wystawcy: Cuda Celestyny, która jest ekspertką w dziedzinie racjonalnego żywienia, Cherry Tree z całą gamą soków tłoczonych na zimno, syropów i konfitur czy stanowisko z indywidualną biżuterią.

Szczeciński Bazar Rozmaitości to połączenie ekobazaru, kiermaszu designerskiego rękodzieła, zlotu food trucków, giełdy winyli i jadłodzielni. Podczas wydarzenia można też wymienić się książkami lub odpocząć w strefie chilloutu.

Podczas niedzielnego bazaru nie będzie pchlego targu, a swoje winylowe kolekcje wystawią głównie szczecińscy kolekcjonerzy. Warto też wspomnieć o inicjatywie kina nocnego we wnętrzu Off Mariny – projekcja filmu „Belgica” zaplanowana jest na piątek, 9 czerwca. Bramy zostaną otwarte przed projekcją, o godzinie 21:00, a wstęp będzie kosztował 10 zł.

Szczeciński Bazar Rozmaitości już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca, w godz. 10:00 – 18:00 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18. Dojazd tramwajami 3 i 6.

foto: materiały organizatora

Podziel się tym wpisem:
Mieszkam na Pomorzanach. Warszawiak - z wyboru Szczecinian. Mieszkam na Pomorzanach, robię masę zdjęć i opisuję jak dzień po dniu zmienia się nasza dzielnica.

Related Posts

Festyn z okazji 125-lecia tramwaju elektrycznego

Rzadko kto wie, ale to już 125 rok jak po szczecińskich torowiskach jeżdżą elektryczne tramwaje. Z tej okazji miasto zaprasza w najbliższą niedzielę wszystkich miłośników historii komunikacji…

Podziel się tym wpisem:
Pętla Pomorzany - Styczeń 2022

Co słychać na budowie nowej pętli na Pomorzanach?

Torowa rewolucja zaczęła się na dobre na Pomorzanach. Wszystko to jest związane z remontem i powiększeniem o 110m pętli oraz remontem tras tramwajowych: Pomorzany – Dworzec Główny oraz Pomorzany – pl. Szyrockiego.

Podziel się tym wpisem:

Choinka przy 9 maja

Jak co roku, na osiedlu przy ul. 9 maja zapalono lampki na rosnącej w pobliżu choince. Niestety w podczas porywistych wiatrów niektóre ze świecidełek obsunęły się, co sprawiło, że choinka nie wyglądała zachwycająco.

Podziel się tym wpisem:
Budowa przystanku SKM Pomorzany

Wybrano wykonawcę przystanku SKM Pomorzany

Firma KRISTONE Krystian Suda, wygrała przetarg na wykonanie infrastruktury miejskiej części przystanku SKM Szczecin Pomorzany. Miasto zapłaci za to 1 229 868,72 złotych brutto. Przedmiot zamówienia obejmuje:…

Podziel się tym wpisem:

Kim były postacie z muralu przy Chmielewskiego?

Maria Curie-Skłodowska, Ignacy Mościcki i kilka innych ważnych postaci zasłużonych dla polskiej nauki, a także widoki znanych obiektów – to wszystko znajdziemy na muralu przy ul. Chmielewskiego….

Podziel się tym wpisem:

Miasto odnowi trzy kamienice.

Miasto poszukuje wykonawcy remontu kamienic trzech kamienic przy al. Powstańców Wielkopolskich. Pierwsza z kamienic, z numerem 36 zostanie wyremontowana jako pierwsza, gdyż miasto wybrało już wykonawcę prac….

Podziel się tym wpisem:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x