Piknik nad Odrą 2017 – zmiany w organizacji ruchu.

Organizacja “Pikniku nad Odrą 2017” to możliwe utrudnienia i zmiany w komunikacji miejskiej. Od 12 do 15 maja ulice: Komandorska, Admiralska, Jana z Kolna (odcinek od Kapitańskiej do Bulwaru Piastowski) zamknięte. Utrudnień możemy spodziewać się także na ulicy Wawelskiej, Zygmunta Starego i Szczerbcowej.

W komunikacji miejskiej także zmiany. Uruchomiona zostanie linia tramwajowa nr 16, która będzie kursować na trasie: z Pomorzan do ul. Wyszyńskiego następnie przez Bramę Portową – al. Niepodległości – Plac Żołnierza Polskiego – Plac Hołdu Pruskiego – ul. Matejki – ul. Malczewskiego – ul. Parkową – ul. Dubois, do przystanku „Dubois”, a następnie trasą linii 6 do pętli Gocław co 12 minut.

Linia nocna 526 kursować będzie objazdem w obu kierunkach, od przystanku „Wyszyńskiego” Jana z Kolna – Trasa Zamkowa- ul. Matejki – ul. Malczewskiego – ul. Parkową – ul. Dubois, do przystanku „Dubois” i dalej swoją stałą trasą, wg normalnego rozkładu jazdy. Czasowej likwidacji ulegną przystanki Wały Chrobrego i Dworzec Morski

Linia 70 od godziny 17:00 w dniu 12.05.2017 r. kursować będzie objazdem w kierunku Urzędu Miasta: od przystanku „Wyszyńskiego” przez: Jana z Kolna – Trasa Zamkowa – Matejki – Plac Rodła i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków „Admiralska”, „Starzyńskiego” i „Urząd Wojewódzki”. W kierunku Kamieńca 70 pojedzie przez Plac Rodła – Wyzwolenia – Pl. Żołnierza Polskiego – Farna – Sołtysia – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków: „Teatr Współczesny” i „Jarowita”.

Więcej: Piknik nad Odrą 2017

O autorze:

Podziel się tym wpisem:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x