Jarmark Bożonarodzeniowy w OFF Marinie

W weekend 9-10 grudnia (godz. 10-18 w sobotę i 10-17 w niedzielę) w OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się największy w Szczecinie Jarmark Bożonarodzeniowy.

Zadbamy o ogromne ilości rękodzieła, ale także produkty właściwe naszym niedzielnym Szczecińskim Bazarom Smakoszy, ponieważ tego dnia odbędzie się równolegle ekobazar oraz zaprosimy ciekawą gastronomię. Nie zabraknie więc pyszności dla miłośników dobrego smaku – zarówno w odsłonie słodkiej, jak i wytrawnej.

Możecie liczyć także na giełdę winyli, punkt wymiany książek oraz zimowy zlot food trucków. Będą również sprzedawcy choinek, grzane wino i piwo, kawa, punkt pakowania prezentów, malowanie buzi dla najmłodszych oraz niespodzianki dla tych nieco starszych. Wszystko to w świątecznej aranżacji i przy odpowiedniej dla tego magicznego okresu muzyce.

Święta to czas, kiedy w sposób szczególny warto pomyśleć o najbardziej potrzebujących, dlatego też w imieniu własnym oraz Jadłodzielnia Szczecin z góry uprzejmie dziękujemy za drobne gesty prosto z serca. Wolontariusze Jadłodzielni na początku tygodnia zawsze przekazują zebrane u nas jedzenie, ale i wszelkie ubrania czy przedmioty użytkowe potrzebującym. Zróbmy razem z nimi coś wspaniałego!

O autorze:

Podziel się tym wpisem:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x