Miejsca

Przeczytaj wszystko

Kim były postacie z muralu przy Chmielewskiego?

Maria Curie-Skłodowska, Ignacy Mościcki i kilka innych ważnych postaci zasłużonych dla polskiej nauki, a także widoki znanych obiektów – to …

Komunikacja miejska

Przeczytaj wszystko

Prace na węźle Wyszyńskiego. Zmiana trasy linii 6.

Już w najbliższą sobotę ruszają prace na węźle komunikacyjnym Wyszyńskiego. W związku z tym, tramwaje linii 6 zmienią swoją trasę.

Sobotnie utrudnienia na Pomorzanach

Zmiany w organizacji ruchu – prace przy torowisku ul. Kolumba. W najbliższą sobotę 23 lipca nastąpi wyłączenie z ruchu tramwajowego odcinka Brama Portowa/Dworcowa – Pomorzany.

Uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa 806 na trasie Pomorzany Dobrzyńska – Stocznia Szczecińska, po trasie linii 6, kursująca z częstotliwością co 12 minut. Autobusy zatrzymywać się będą na istniejących przystankach linii 528 i 526.

  • linia 3 będzie kursować na trasie Las Arkoński – Dworcowa, wg specjalnego rozkładu jazdy.
  • linia 6 będzie kursować na trasie Gocław – Wyszyńskiego (powrót Dworcowa – al. Niepodległości – pl. Hołdu Pruskiego – Matejki – Dubois), wg specjalnego rozkładu jazdy.

Wstrzymanie tramwajów nastąpi w związku z pracami prowadzonymi na torowisku wzdłuż ulicy Kolumba przy posesji 61, na odcinku 9 metrów. Na czas naprawy, w sobotę 23 lipca, utrudnień mogą spodziewać się także kierowcy.

Wykonawca poprawiać będzie podbudowę torowiska po awarii kanalizacji.

ZDTiM Szczecin

Obraz: Youtube

Przeczytaj także:  Utrudnienia z okazji Pikniku nad Odrą 2019.
Czytaj także:
Na skrzyżowaniu ulic Białowieskiej i Mieszka I oraz Milczańskhej i…